Kariera

Specjalista ds. Utrzymania Aplikacji

miejsce pracy: Łódź

FABRITY zapewnia kompleksowe wsparcie w zakresie rozwoju oprogramowania dla biznesu, doradztwa i realizacji projektów informatycznych. Jesteśmy doświadczonym partnerem polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw w zakresie wdrażania systemów wspierających zarządzanie procesami biznesowymi i obieg dokumentów. Jesteśmy częścią Grupy K2 Internet.

Wymagamy:

  • Wykształcenia wyższego
  • Praktycznej znajomości obsługi aplikacji webowych
  • Doświadczenie w obsłudze klienta
  • Umiejętności analitycznego myślenia oraz precyzyjnego formułowania wniosków
  • Samodzielności i odpowiedzialności za powierzone zadania
  • Umiejętności pracy w zespole oraz dobrej organizacji pracy własnej

Dodatkowymi atutami będą:

  • Doświadczenie w obsłudze Helpdesk lub ServiceDesk
  • Doświadczenie w testowaniu aplikacji
  • Doświadczenie w pracy z aplikacjami biznesowymi i bazami danych

Główne zadania:

  • Wsparcie użytkowników aplikacji biznesowych (1 i 2 linia)
  • Obsługa zgłoszeń użytkowników w obszarze aplikacji (np. konsultacje, konfiguracja i korekta danych)
  • Rozwiązywanie problemów związanych z funkcjonowaniem aplikacji
  • Testy poprawnej konfiguracji aplikacji
  • Współpraca z zespołem projektowym w zakresie diagnozy błędów
  • Gromadzenie i dokumentowanie wiedzy w zakresie obsługi aplikacji

Oferujemy:

  • Możliwość pracy nad ciekawymi projektami informatycznymi dla polskich i międzynarodowych klientów,
  • Szansę rozwoju zawodowego w kierunku analityka biznesowego,
  • Przyjazną atmosferę pracy w doświadczonym zespole,
  • Motywacyjne wynagrodzenie, niepubliczną opiekę zdrowotną oraz inne atrakcyjne benefity.
Aplikuj Specjalista ds. Utrzymania Aplikacji Dołącz do zespołu FABRITY, pracuj z pasją dla największych firm. Współpracuj z ekspertami i realizuj swoje cele zawodowe w przyjaznym środowisku Udostępnij